У День Державного прапора 23 серпня у ПШБФ с. Дорогобуж відбувся захід «Україно, цвіти у любові й добрі» а також презентація «Ніхто крім нас», мета яких розширити та поглиблювати знання про Україну — рідну Батьківщину; формувати громадянські якості молоді: патріотизм, людяність, працьовитість; виховувати любов до рідного краю, його традицій, історії, розширювати пізнавальні інтереси дітей.
![](/2016/DSCN5615.jpg)
Впродовж дня юні відвідувачі бібліотеки ніби пройшли нелегким шляхом становлення невід’ємних атрибутів нашої держави, що символізує її суверенітет від зародження до сучасності. Справжній патріот в першу чергу має знати про свою країну якнайбільше, щоб плекати почуття гордості і пишатися своєю ненькою. Під час проведення вікторини якраз і перевірили юних патріотів на знання історії, географії, біографії відомих людей, літератури.
А також, цього дня діти написали на листівках свої побажання Україні.
|